Advokāti

Likumi tiek rakstīti vienkāršiem cilvēkiem, tāpēc tiem ir jābalstās uz vienkāršiem veselā saprāta principiem. (Tomass Džefersons, ASV trešais prezidents). Satversmes 92. pants nosaka, ka katram ir tiesības uz advokāta palīdzību.

Zvērinātu advokātu birojs “Leimanis, Kronberga, Lācis” dibināts 2009. gadā. Biroja dibinātāji ir trīs dažādu tiesību nozaru speciālisti zvērināti advokāti Aivo Leimanis, Lolita Kronberga un Gundars Lācis, vēlāk pievienojies zvērināts advokāts Lauris Matisāns, kas visi kopā apvienojušies nolūkā piedāvāt klientiem mūsdienu prasībām atbilstošu augstas kvalitātes juridisko palīdzību. Mūsu birojā praktizējošie advokāti var lepoties gan ar ievērojamu profesionālo pieredzi, gan arī ar lielu pieredzi tiesu procesos. Esam pārliecināti, ka zvērinātu advokātu akadēmiskas zināšanas apvienojumā ar ilgstošu profesionālo pieredzi un rūpīgu attieksmi pret darbu, nodrošina labāko iespējamo rezultātu jebkura tiesiska jautājuma atrisināšanā.

Esam starp vadošajiem advokātu birojiem Latvijā, kas pamatā specializējas krimināltiesību jomā, ģimenes, lietu tiesību jomā un lietās Eiropas Savienības tiesā. Lai arī mūsu biroja galvenais darbības virziens ir un paliek krimināltiesības, tomēr biroja advokātu darbības jomas aptver arī visai plašu citu tiesību nozaru spektru. Mūsu biroja advokāti katrs ir specializējušies noteiktā jomā, kas klientiem nodrošina vēl profesionālāku pakalpojumu un pozitīva rezultāta iespējamību tiesvedības gaitā. Ievērojamu mūsu ikdienas prakses daļu veido arī klientu interešu pārstāvība dažādos tiesu procesos kā krimināllietās, civillietās, tā arī administratīvajās lietās.  Biroja advokāti savu darbību balsta uz godprātību, lojalitāti, konfidencialitāti, savstarpējo cieņu un sadarbību. Biroja advokāti sniedz juridisko palīdzību gan privātpersonām, gan juridiskām personām. Aicinām vērsties arī tad, ja nepieciešamas juridiskās konsultācijas, jo, kā liecina prakse, advokāti ir vieni no pieredzes bagātākajiem padomdevējiem dažādu situāciju risināšanā, kur nepieciešams jurista padoms.